Erekcija kopējās dušās

Man ir 16 gadi un man drīz ir jāsāk staigat uz peldēšanas treniņiem, kur vajadzēs iet dušās plikiem ar citiem vienaudžiem un man ir kompleksi no tā, ka mans dzimumloceklis ir savādāks nekā citiem, jo man parāk bieži ir erekcija...

Lasīt atbildi...

Ļoti ātri rodas erekcija

Sveiki! Man ir problēma ar uzbudināšanos, tas viss notiek pārāk ātri, pat uz ielas. Vēlētos jums prasīt kādu ieteikumu, ko varētu darīt šādas problēmas atrisināšanai... Lūdzu, palīdziet!

Lasīt atbildi...

Nedrošs dzimumakts

Esmu ļoti satraukusies. Mēs ar manu puisi mēģinājām nodarboties ar seksu, bet nenovedām to līdz galam. Sākumā neizmantojām aizsarglīdzekļus, tikai saskārāmies ar intīmajām daļām.

Lasīt atbildi...

Pumpiņas uz dzimumlocekļa

Man zem locekļa ādiņas ir tādas pumpiņas un arī uz sēkliniekiem, normālā stāvoklī tās nevar redzēt, bet uzbudinātā stāvoklī tās ļoti labi var redzēt. Ko lai es daru?

Lasīt atbildi...

17 cm garš dzimumloceklis

Man būtu jums jautājums, man ir 17 gadu un mana dzimumlocekļa garums ir 17 cm... Man jums būtu jautājums, vai tas ir normāli, kad man esot vienam nav kā manam draugam, nav tik bieža erekcija, bet kad ar mani kopā ir meitene un mēs sākam viens otru uzbudināt, man viss ir kārtībā vai tas ir normāli?

Lasīt atbildi...

vigrax

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com