Vēlējos noskaidrot sekojošu jautājumu. Esmu precējies jau 5 gadus, tagad man ir 26. Pirms un kādu laiku pēc kāzām, intīmās attiecības (sekss) mums bija gandrīz katru dienu. Tagad labi, ja reizi nedēļā, un vienmēr sieva cenšas atrunāties par nogurumu utt.

Gribēju noskaidrot, kas var būt par iemeslu, kāpēc sievietes zaudē vēlmi uz seksu? Vai kāda vaina ir manī?

Atbilde:
Daudzi gan uzsver, ka seksā galvenā nozīme ir jūtām un mīlestībai, bet pārējam nav īpašas nozīmes. Arī šajā situācijā redzam, ka sākumā tiešam, abu attiecībās pilnīgi pietika ar jūtām, kaut gan , visticamāk, ka sieviete arī tajā laikā no seksa neguva nekādu baudu!.

Biežākais iemesls, šādai situācija ir tas, ka seksuālo kontaktu laikā sieviete negūst baudu. Sākuma periodā sieviete ļaujas uz biežiem seksuāliem kontaktiem – visbiežāk, lai neapvainotu un nenodarītu pāri puisim, lai pieturētu šo puisi, cerot, ka kādreiz arī viņa sasniegs orgasmu. Ļoti bieži sievietes attiecības sākumā stājas dzimumkontaktos, tikai lai puisim apliecinātu savu mīlestību. Laikam ritot un no seksuālajiem kontaktiem negūstot nekādu baudu, sieviete sāk aizvien vairāk no tiem izvairīties. Kā likums ir arī tas, ka par šiem jautājumiem pāri savā starpā vai nu nerunā nemaz vai ļoti izvairīgi. Ļoti bieži sieviete baidās atklāt savam partnerim, ka nekad nav guvusi orgasmu no seksuālajām attiecībām ar viņu.

Turpinoties šādām attiecībām ar laiku sievietei var rasties neiroze, nevēlēšanās un pat riebums pret seksuālajām attiecībām. Tad viņas sāk izvairīties un meklēt dažādus ieganstus, lai tikai nebūtu jāstājas seksuālos kontaktos. Līdzīgi, ka aprakstīts šajā vēstulē – nogurums, galvassāpes utt.

Iemeslu, kāpēc sieviete negūst baudu var būt ļoti daudz. Parasti šie iemesli ir: slikta partnera tehnika, īsa un nepietiekoša priekšspēle, ātra sēklas noplūde, nepietiekoša apkārtmēra vai garuma dzimumloceklis utt. Iemesli var būt ļoti daudz, bet tie visi jāskatās kontekstā.

Atbildot uz vēstules jautājumu – kāpēc zaudē vēli, atbildēšu – Tu nesniedz savai mīļotajai sievietei baudu seksuālajās attiecībās! Ko darīt? Ir nopietni jāizvērtē savus dotumus, spējas un tehniku. Jāatgūst to sākotnējo „dzirkstelīti” – vēlmi iekārdināt sievu ar sevi un censties novest sievu līdz orgasmam.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com