Vai var inficēties ar sifilisu vai ar citām slimībām, ja es vienu reizi masturbēju ar nemazgātām rokām un slīdēšanai izmantoju savas siekalas? To darīju pirms pus gada un nekas izteikts nav novērots.

Vienīgi ir uz dzimumlocekļa ādiņas maza pumpiņa, varbūt divas. Ir bieža urinēšana un maz tek, bet ir arī tā, ka urīns notek. Kādu laiku pēc tā ir radies tāds kā asins uzblīdums uz peņa... Ko tas viss nozimē? Problēmas ar urinēšanu bijušas jau iepriekš.

Atbilde
Jūsu gadījumā, masturbējot ar seksuāli transmisīvām slimībām (STS) inficēties nav iespējams. Lai šādā veidā inficētos ar sifilisu, tad jums uz rokām jābūt inficēta cilvēka svaigiem maksts izdalījumiem, spermai, siekalām vai asinīm. Tās var iemasēt ādā un tad pastāv risks inficēties, bet Jūsu gadījumā nekas tāds nebija.

Masturbējāt ar netīrām rokām, tas var radīt kādu parastu iekaisumu, bet tām izpausmēm tad būtu jābūt nākošā dienā (apsārtumam, piepampumam, sāpēm). Masturbējot bieži jauni cilvēki slīdamības uzlabošanai izmanto siekalas un tas nav nekas slikts. Arī seksa laikā, ja nav pie rokas lubrikants, var tikt izmantotas siekalas.

Satraukumu rada urinācijas traucējumi. Jūsu vecumā nevajadzētu būt aprakstītajām sūdzībām. Parasti šādas sūdzības rodas pie priekšdziedzera (prostatas) iekaisuma vai hiperplāzijas.  Varbūt Jums ir neregulāra sēklas noplūde un nodarbojaties ar sportu - riteņbraukšanu, airēšanu, svarcelšanu vai ko tādu. Intensīvas sporta nodarbības var radīt sastrēgumu priekšdziedzerī un rasties šādas sūdzības. Katrā adījumā, būtu vērts apmeklēt speciālistu un konsultēties par šiem jautājumiem!

uz sākumu: Masturbācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com