Jautājums vai ir iespējams, ka nevar peni iebāzt vagīnā, penis pa lielu, vagīna pa mazu, kāds tad būtu risinājums šitādai problēmai? Palīdziet, lūdzu!

Atbilde:
Šāda situācija varētu būt gadījumos, ja dzimumloceklis ir ļoti resna izmēra – apkārtmērs lielāks par 16 cm un sievietei ir maza izmēra maksts. Praksē šādas situācijas ir ārkārtīgi reti. Biežākās situācijas ir novērojamas, ka dzimumakts tiek uzsākts pie „nesagatavotas” – neuzbudinātas maksts un situācijās, ka partnere vēl ir nevainīga. Ļoti bieži, šādas situācijas rodas tieši uzsākot dzimumdzīvi – rodas grūtības pārplēst jaunavības plēvi, jo tā var būt bieza. Šādā situācijā būtu partnerei jāvēršas pēc palīdzības pie ginekologa, kas šo problēmu varētu novērst.

No rakstītā ir grūti noteikt, kas ir īstais iemesls, kāpēc nevari ievadīt peni makstī. Pirmām kārtām būtu jānodrošina, lai partnere būtu atslābinājusies, maksts būtu pietiekoši mikla un uzbudināta. Ar pirkstu palīdzību var pārbaudīt maksts ieeju – vai brīvi var tajā ievadīt pirktu un netraucēj jaunavības plēve! Ja maksts ieeja ir brīva, tad būtu ieteicams bagātīgi lietojot lubrikantu, nesteidzoties mēģināt ievadīt peni makstī, jo maksts ir pietiekoši elastīga un padodas uz iestiepumu!

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Sievietes maksts Izmēri.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com