Sveiki, gribēju uzzināt šādu lietu, proti, pēdējā mēneša laikā mazliet niez dzimumlocekļa galviņa! Tas nav nepārtraukti, bet gadās, ka dienā 2-3 reizes tā ir! Tajā pašā laikā nav nekādu problēmu ne ar urināciju, ne ar jekulāciju... arī nekādus izsitumus uz locekļa un tā galviņas nemanu!

Un loceklis tiek mazgāts un apkopts... Un, kad galviņu mazgā, tad arī liekās, ka ir tāda kā nieze un gribās viņu vēl vairāk mazgāt un berzēt! Kas tas varētu būt? Paldies jau iepriekš!

Atbilde:
Pēc visa uzrakstītā, ver spriest, ka Jums ir aktivizējusies piena sēnīte. Sēnītes paasinājumu var izraisīt dažādi faktori, bet jāņem vērā, ka tās aktivizācija var būt sezonāls raksturs. Parasti, sēnīšu infekcijas aktivizējas rudens un pavasaru mēnešos. Pie vainas var būt arī dzimumkontakti, kuru laikā netiek lietots prezervatīvs.

Visbiežāk, ievērojot personīgo higiēnu, pāris dienās šīs sūdzības izzūd, bet saglabājoties ilgāk par 3 dienām, būtu jāapmeklē speciālists, kurš nozīmētu ārstēšanu.

No piena sēnītes nevar pilnībā izārstēties, jo šis sēnīšu paveids jau normāli atrodas mūsu mikroflora, bet tā augšanai labvēlīgā situācijā aktivizējas un rada minētās sūdzības. Bez niezes, pastiprināta aplikuma veidošanās, sēnīšu infekcijas aktivizēšanās procesā var rasties arī apsārtums, piepampums, dažāda izmēra izsitumi.

Bet, kā jau sākumā teicu, ja šīs sūdzības neizzūd 2-3 dienu laikā, būtu jāvēršas pie speciālista, jo piena sēnītes paasinājums var būt arī citu slimību izpausme.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com