Labdien, man ir tāda problēma, man aptuveni pirms gada bija sakars ar meiteni bez prezervatīva, pēc kāda laika man sāka sāpēt kreisā ola, es biju pie diviem urologiem viens teica , ka man ir cista, bet otrs teica, ka tie ir kaut kādi asinsvadu sablīvējumi, kas traucē man dzīvot, bet ultrasonogrāfijā nekas neatklājās.

Tagad aptuveni pirms mēneša, man sākās savādāka veida problēmas, man sāka sāpēt dzimumlocekļa gals , un tas pietūka un palika nedaudz tūskains, bet šajā starplaikā man nav bijis nekādu seksuālu sakaru .Vai ir iespējams, ka man visu šo laiku ir bijusi kāda STS slimība un ārsti nav to pamanījuši, un vai vispār kādai no STS slimībām ir tādi simptomi kā sāpes dzimumorgānos, tieši olās ? Lūdzu, palīdziet?

Atbilde:
Šīs lietas varētu nebūt savstarpēji saistītas. Īpaši, ja apmeklējot urologu Jums ir veiktas analīzes uz STS. Sāpēm sēkliniekos var būt dažādi iemesli, gan cista, gan mazi asins izplūdumi utt. Cik noprotu, šajā reizē, Jums ir sāpes urīnizvadkanāla atveres rajonā, kurš ir arī nedaudz piepampis.

Minētās sūdzības liecina par akūtu iekaisuma procesu urīnkanālā. To var radīt kā STS, tā arī jebkura cita mikroflora. Ja Jums pēdējā gada laikā nav bijušas seksuālas attiecības, tad varētu domāt, ka iekaisumu radījis kāds cits mikroorganisms. Bet, lai noteiktu, kas pie vainas nepieciešams atkārtoti nodot analīzes un pārbaudīties!

uz sākumu: Slimības

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com