Sveicināti, vēlējos apjautāties par izdalījumiem no dzimumlocekļa, kad ir uzbudinājuma stāvoklis, lasīju, ka nelielos daudzumos tas ir normāli, bet man šie izdalījumi ir samērā daudz, un tādā veidā traucē manu intīmo dzīvi. Sakiet, kā es varētu atrisināt šo problēmu?

Atbilde:
Jā, uzbudinājuma – erekcijas laikā no dzimumlocekļa var izdalīties gļotaini, caurspīdīgi izdalījumi, kurus tautā dēvē par „locekļa sulu”. To daudzums var būt dažāds un normāli ir arī situācijās, kad šie izdalījumi vispār neparādās. Izdalījumu daudzumam ir individuāls un situācijas raksturs. Vienā gadījumā tie var būt vairāk, citā mazāk un arī vienam vīrietim to var būt vairāk, bet citam mazāk.

Situācijas, kad šie izdalījumi pastiprinās – ir vairāk nekā ierasts, var būt saistītas ar iekaisīgiem procesiem priekšdziedzerī vai sīpolveida dziedzerī. Tāpēc, sākotnēji būtu jāveic pārbaude vai nav priekšdziedzera vai sīpolveida dziedzera iekaisums un, ja tāds atklājas, tad būtu jāārstē. Panākt, lai vispār nav šādi izdalījumi nav iespējams un būtu pret dabas likumiem. Šo izdalījumu daudzums ir atkarīgs arī no ejakulācijas biežuma, erekcijas – uzbudinājuma ilguma un citiem faktoriem.

Jūsu gadījuma, ja šie izdalījumi traucē intīmo dzīvi, būtu vēlams vērsties un konsultēties pie speciālista klātienē, jo tas dotu iespēju Jūs izmeklēt un šo jautājumu risināt pozitīvā virzienā!

uz sākumu: Dzimumloceklis

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com