Kad man ir sekss ar vīrieti, viņam sāp un peņa gals sūrst, un nedaudz āda iet nost. Man viņš ir pirmais, un viņam tas parādījās nesen. Es esmu atkarīga no tualetes, esmu bijusi 2 reizes smagi apsaldējusi dzemdi un olnīcas, un man pašai seksa laikā sāp, tāda sajūta, kā ar smilšpapīru, partnerim tas pats.

Atbilde:
Šādā situācijā pie vainas varētu būt sekojoši iemesli. Viens no iemesliem var būt saistīts ar maksts vides izmaiņu, kura var būt izmainīta sakarā ar iekaisumu. Nav obligāti jābūt kādai seksuāli transmisīvai slimībai – maksts vidi var izmainīt arī sēnīšu izraisīts iekaisums, kas var radīt sūrstošu sajūtu ievadot dzimumlocekli makstī. Pēc dzimumakta, šī iemesla dēļ, uz dzimumlocekļa galviņas var pastiprināti veidoties aplikumi, kas vizuāli izskatās, kā ādas lobīšanās.

Otrs iemesls varētu būt saistīts ar to, ka maksts ir sausa. Viens no izplatītākajiem iemesliem mēdz būt, ka dzimumakts tiek uzsākts pirms sieviete ir pietiekoši uzbudināta – pirms maksts sagatavota dzimumaktam. Tas visbiežāk izraisa sāpošās sajūtas un nepatīkamās sajūtas – kā ar smilšpapīru.

Būtu ieteicams nodot analīzes pie ginekologa un seksa laikā izmantot lubrikantu, un bez tam, vairāk laika jāvelta priekšspēlei, lai sagatavotu maksti dzimumaktam. Puisim pēc seksa būtu jāievēro personīgā higiēna – jāapmazgā savs „draudziņš” un ieteicams būtu ieziest dzimumlocekļa galviņu ar pretsēnīšu ziedi!

uz sākumu: Slimības

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com